RSS
piątek, 19 marca 2010
Czas oczekiwania

Mają się odezwać z pkf Skarbiec w przeciągu kilku dni, ale co to tak na prawdę znaczy.  Nie lubię czekać w takiej niepewności i zastanawiać się co będzie dalej czy dadzą mi i mamie te pożyczki bez zaświadczeń czy nie. Mama też się trochę niepokoi, bo już z tatą oglądają te maszyny i planują co by zmienili. Już nawet dzwoniłam do Kaśki by się zapytać czy jak ona i Arek brali te pożyczki gotówkowe to czy Polska Korporacja Finansowa Skarbiec szybko ich poinformowała o ostatecznej decyzji czy długo musieli czekać. Ale poradziła mi, żebym spokojnie poczekała do poniedziałku, bo prawdopodobnie przez weekend nie dostanę ostatecznej decyzji. Chociaż pracują też w sobotę, więc nigdy nic nie wiadomo. Cieszyłabym się strasznie jakbym odebrała telefon i usłyszała: dzwonię z pkf skarbiec, jest Pani dobra pożyczka i może Pani kupić ten samochód.  To by dopiero była dobra wiadomość ;) Ja jak zwykle zamiast zabrać się za robienie czegoś pożytecznego to siedzę i rozmyślam. Pojadę dzisiaj jeszcze raz do tego komisu i poproszę by przytrzymali dla mnie samochód do poniedziałku, bo będę miała dostać decyzję czy dobrapozyczka zostanie mi przydzielona. Myślałam by zadzwonić, bo pojechać tam bez samochodu to prawie jak wycieczka, ale lepiej jak załatwię to na żywo. Poza tym zajmę się i nie będę siedziała i czekała na telefon z pkf skarbiec. Poza tym niedaleko mieszka Arek to podjadę do niego na kawę, opowiem mu o spotkaniu z Polska Korporacja Finansowa Skarbiec opinie jego mogą mi się przydać i może mi opowie jak to u niego wyglądało. Może uda mi się go wyciągnąć do tego komisu, zawsze lepiej jak pojadę z jakiś mężczyzną. Kobiety nie koniecznie nadają się do jakichkolwiek negocjacji w sprawach związanych z motoryzacją.

09:40, dobrapozyczka
Link
czwartek, 18 marca 2010
Spotkanie w pkf Skarbiec

Trochę się denerwowałam przed wizytą w placówce pkf Skarbiec, ale byłam dobrej myśli. Strasznie dużo czasu zajął mi dojazd do nich komunikacją miejską, jak dobrze byłoby już mieć ten samochód. Mam nadzieję, że Arek z Kaśką mieli rację, że Polska Korporacja Finansowa Skarbie oferuje szybkie pożyczki. Dobrze że mama pojechała ze mną sprawdzić na jakich warunkach oferują te pozyczki dla rolnikow, bo z tatą zastanawiają się nad zakupem nowych maszyn. Nie za bardzo się na tym znam bo zawsze jakoś bardziej mnie ciągnęło do miasta, a to siostra pomagała rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa. Ale wiem jak oni to lubią, więc bardzo bym się cieszyła jakby pkf skarbiec oferował korzystne pozyczki dla rolników i oni mogli z nich skorzystać. W każdym razie obsługa w Polskiej Korporacji Finansowej Skarbiec była szybka i konkretna, nie zmarnowaliśmy dużo czasu, szybko przedstawili nam całą ofertę. Wszystko wskazuje, że może to być dobra pozyczka i autko będzie moje. Przedstawili mi wszystkie warunki, wygląda to całkiem nieźle. I naprawdę dają szybkie pożyczki, bo kredyty gotówkowe można dostać już po kilku dniach. Oczywiście muszą zrobić dokładną kalkulację, ale nie wiem, nie znam się na tym wszystkim. Wszystko jednak wskazuje, że był to dobry wybór i dobra pożyczka. Poza tym są to pożyczki bez zaświadczeń i bez bik tak jak mówili, bo mama też prawdopodobnie dostanie pożyczkę. W każdym bądź razie jestem zadowolona ze spotkania i z pkf skarbiec, pełen profesjonalizm i co najważniejsze prawdopodobnie dobra pożyczka. Ale nie chce się jeszcze za bardzo cieszyć, żeby nie zapeszyć, bo co będzie jak jednak dostanę negatywną odpowiedź i nie dadzą mi pożyczki. Wtedy będę musiała dalej szukać jakąś dobrapozyczka a szczerze mówiąc to już mi się nie chce skoro znalazłam pkf Skarbiec.

17:06, dobrapozyczka
Link
Będę miała samochód

Byłam w komisie, wypatrzyłam sobie fajną, czerwoną corsę, używana ale w dobrym stanie, byłam z Krzyśkiem, żeby posprawdzał co trzeba i też mu się podoba. Także autko wybrane, teraz czas zająć się dobra pożyczka. Zadzwoniłam do tej Polskiej Korporacji Finansowej Skarbiec i umówiłam się na spotkanie, żeby mi podali wszystkie szczegóły co  to jest za dobrapozyczka. Potwierdzili, że dają pożyczki bez zaświadczeń i bez bik,  bo rozmawiałam z mamą na temat tej pozyczki dla rolników i jest zainteresowana, ale prosiła bym się dowiedziała jeszcze czy na pewno można u nich wziąć pożyczkę dla zadłużonych w bik. Fajnie, bo mama pójdzie ze mną i zawsze będzie mogła o Polska Korporacja Finansowa Skarbiec opinie swoją wyrazić, a jak już tam ze mną będzie to zawsze łatwiej. Już nie mogę się doczekać aż dostanę te pożyczki gotówkowe i będę miała pieniądze i kupię sobie samochód. Od razu humor mam lepszy jak tak wszystko się zaczyna układać, dobra pożyczka już tak blisko, więc będą pieniądze wtedy będzie samochód, a praca już jest ;) Nie mogę się doczekać aż pójdę do pkf Skarbiec i dowiem się szczegółów, trochę się boję że mogą mi nie dać tej pożyczki, ale czytałam na Polska Korporacja Finansowa Skarbiec  forum, że nie ma dużych problemów z dostaniem u nich pieniędzy, dają szybkie pożyczki gotówkowe, no ale szczegółów mam nadzieję dowiem się jutro i przekonam się czy to na pewno będzie dobra pożyczka.

09:31, dobrapozyczka
Link
środa, 17 marca 2010
Pierwsze poszukiwania

Pogadałam i z Arkiem i z Kaśką oboje mówią że na prawdę dobra jest Polska Korporacja Finansowa Skarbiec opinie ich są cenne dla mnie, w końcu znajomi nie będą chcieli mnie oszukać. No ale zobaczę może znajdzie się jeszcze jakaś inna dobra pożyczka, a jak będę miała w czym wybierać to zawsze lepiej. Zależy mi na czasie, więc ważne jest by była to pożyczka bez zaświadczeń, a widziałam że ta Polska Korporacja Finansowa, o której mówili takie daje. Piszą też że oferują pożyczki dla zadłużonych w bik, ale dla mnie to nie ma znaczenia czy z bik czy bez bik, ważne żeby dawali szybkie pożyczki. Ostatnio wśród znajomych słyszałam że chcą brać jakieś kredyty gotówkowe czy kredyty hipoteczne, bo po studiach mało kogo stać by kupić sobie cokolwiek no i większość chce się w końcu wyprowadzić z domu więc szuka się jakieś kredyty mieszkaniowe. Zabieram się za sprawdzanie poleconego pkf skarbiec, ciekawe czy dużo informacji znajdę w necie. Polska Korporacja Finansowa forum mają swoje, widzę że dają szybkie pożyczki, jest to pożyczka bez zaświadczeń, więc pewnie są szybkie tak jak mówią. Wszystko wskazuje że może to być na prawdę dobrapozyczka. Mają całkiem sporą ofertę, bo nie oferują tylko pożyczki gotówkowe, ale także pożyczki pod zastaw, pożyczki dla firm, kredyty mieszkaniowe, kredyty hipoteczne, dają też pozyczki dla rolników, powiem rodzicom, może ich to też zainteresuje.

15:56, dobrapozyczka
Link
Udało się!

W końcu mi się udało po długich oczekiwaniach dostać pracę. Ponad pół roku temu skończyłam studia i myślałam, że jak będę miała wyższe wykształcenie to dostanę normalną pracę, a tu klops. Codzienne wysyłanie CV, miałam już dosyć, no ale jest. Udało się. Tylko jak zwykle, nie może być zbyt różowo, zawsze muszą być jakieś problemy. Praca fajna w biurze nieruchomości ale w Sopocie. Nie wiem jak tam będę dojeżdżała codziennie rano na 8 z tego mojego Pomlewa. Przecież ode mnie do Sopotu jest ponad 40km. Nie pozostaje mi nic innego jak kupić samochód. Pracę zaczynam od przyszłego miesiąca, na początku może Krzysiek mnie podwiezie kilka razy po drodze, no ale muszę zabrać się za załatwianie jakiegoś samochodu. Kasy nie mam, nie byłam nigdy oszczędna więc nie odkładałam, no ale może jakaś dobra pożyczka mi się trafi jak poszukam gdzieś w necie. Kaśka kupowała ostatnio komputer, a Arek remontował mieszkanie i bez problemu dostali kredyty gotówkowe. Oboje mi jeszcze do tego mówili że to była pożyczka bez zaświadczeń i bez bik, bo Arek miał wcześniej podobno jakieś problemy. To się nazywa prawdziwa dobra pozyczka. Tylko z drugiej strony trochę się boję bo mówi się tyle że to jest dobra pozyczka oszusci jednak się zdarzają bardzo często. Ale poszukam w necie informacji gdzie będzie dobra pozyczka opinie poczytam i na pewno będzie wszystko ok.

12:40, dobrapozyczka
Link
1 , 2
 
Archiwum