RSS
poniedziałek, 29 marca 2010
Ale miałam świetny weekend

Ale miałam świetny weekend pojechałam się spotkać z dziewczynami ze studiów do Trójmiasta. Oczywiście pojechałam moim nowym samochodem. Wszystkim się podobał. Jest ładny, czerwony, więc dlaczego miałby się nie podobać ;) Dziwiły się, że tak szybko po studiach udało mi się odłożyć pieniądze i kupić autko więc im opowiedziałam moją historię jak Polska Korporacja Finansowa Skarbiec i ich dobra pożyczka zmieniły moje męki, które przeżywałam jeżdżąc z mojego miasteczka do normalniej cywilizacji, w przyjemność. Żadna z nich, tak jak zresztą ja na początku, nie słyszały wcześniej o pkf Skarbiec i nie wiedziały, że można dostać takie szybkie pożyczki. W końcu ja dostałam pieniądze w przeciągu dwóch tygodni. Poza tym Sandra się zaręczyła z Jankiem i zamieszkali razem. Na razie wynajmują mieszkanie i myśleli by dopiero po ślubie starać się o kredyty mieszkaniowe już dla małżeństwa, ale po tym jak Sandra usłyszała moją historię to już jej się odechciało czekać. Mówiła, że sprawdzi czy Polska Korporacja Finansowa Skarbiec opinie ma same tak pozytywne jak ta moja, pogada z Jankiem i zobaczą czy nie będzie lepiej by wziąć kredyty hipoteczne już teraz. W końcu teraz za mieszkanie płacą pewnie tyle ile by ich wynosiła rata, ale teraz płacą to obcym i na przyszłość nic z tego nie będą mieli. Ale też niewiadomo kiedy będzie dobry czas by brać kredyty mieszkaniowe, bo rynek nieruchomości podobno ostatnio jest starsznie drogi, ale nie wiem, nie znam się na tym.  W tym tygodniu zaczynam moją nową pracę, więc pewnie nie będę miała już czasu by pisać dalej mój blog. Dzięki wszystkim, którzy mi pomogli przy sprawdzaniu czy dobra pożyczka będzie dla mnie odpowiednia i znalezieniu najlepszego rozwiązania. I na koniec muszę to na pisać: Polska Korporacja Finansowa Skarbiec oferuje najlepsze pożyczki gotówkowe oraz pożyczki dla rolników (to dodaje mama).

10:04, dobrapozyczka
Link
piątek, 26 marca 2010
Ale szybkie pożyczki ;)

Sama nie wierzyłam w to, że w placówce pkf Skarbiec spędziłam tylko godzinę i wszystko załatwiłam. To się nazywają szybkie pożyczki, sama nie mogłam uwierzyć. Dostałam wpłatę na konto, także pieniądze od razu miałam i mogłam jechać po samochód. Przecieram oczy ze zdumienia, że istnieją firmy, które mówią, że ich pożyczka to dobra pożyczka i jest ona naprawdę dobra ;) Odebrałam samochód i przyjechałam nim do domu. Tak jak myślałam sąsiedzi Pani Krysia ze Staszkiem obserwowali mnie przez okno z zazdrością jak podjechałam na podwórze. Nie powiem im, że to Polska Korporacja Finansowa Skarbiec udzieliła mi pożyczki, jak będą chcieli się starać o kredyty gotówkowe to niech sami szukają, która Polska Korporacja Finansowa jest najlepsza. Jadę wieczorem z siostrą się przejechać nowym autkiem i sprawdzić cy to na pewno był dobry zakup tak jak dobra pożyczka.

15:16, dobrapozyczka
Link
Jadę po samochód

Za chwilę przyjeżdża po mnie Krzysiek i jedziemy do pkf Skarbiec po pieniądze i do komisu po samochód. Mam nadzieję, że Polska Korporacja Finansowa Skarbiec teraz tak samo szybko dopełni wszystkie formalności jak to było z dobra pozyczka. Oferują szybkie pożyczki jak się o nie starasz teraz zobaczę czy odbiór pieniędzy jest tak samo szybki. Mam czekała kilka dni ale pewnie dlatego, że dostawała pieniądze przelewem, a umowę też odsyłała pocztą. Ja mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i otrzymam pieniądze z pkf Skarbiec jeszcze dziś by wrócić do domu już nowym samochodem. Jak wszystko będzie do końca dobrze to jak przyjdę do domu to napiszę na dobra pozyczka  forum, że Polska Korporacja Finansowa Skarbiec opinie ma u mnie bardzo dobrą i każdemu mogę polecić ich pożyczki gotówkowe i w mamy imieniu też napiszę coś o tym, że dają korzystne pożyczki dla rolników. Nie wiem jak to jest do końca jak udzielają kredyty hipoteczne czy pozyczki pod zastaw, dlatego na ten temat się nie wypowiem, ale myślę, że też są korzystne. Dobra lecę, bo Krzysiek już czeka na mnie.

09:35, dobrapozyczka
Link
czwartek, 25 marca 2010
ale radość :)

Tak strasznie się cieszę, że najchętniej to bym wyszła z domu i krzyczała dookoła, że Polska Korporacja Finansowa Skarbiec jest najlepsza i ich dobra pożyczka jest przyznawana na rewelacyjnych warunkach i dzięki temu już niedługo będę miała super samochód. Zadzwoniłam do komisu potwierdzić, że jestem zainteresowana samochodem, a pieniądze wpłacę jutro. Akurat jak będę wracała z pkf Skarbiec to podjadę do komisu po samochód i dopełnić wszelkich formalności. Szkoda, że samochodów nie sprzedają tak jak pożyczki bez zaświadczeń ;) Krzysiek się zaoferował, że pojedzie ze mną, więc skoro będziemy samochodem to trzeba to wykorzystać. Więc plan jest taki, że jedziemy rano na zawieźć dokumenty do pkf Skarbiec i potwierdzić wszystko co jest związane z dobra pozyczka. Później jedziemy zapłacić za samochód i wracam do domu już nowym autem. Z tego szczęścia pewnie nie będę mogła dzisiaj zasnąć ;)

16:49, dobrapozyczka
Link
Przyszło pocztą!!!

Sama w to nie wierze znów całe przedpołudnie zastanawiałam się na jakim etapie jest informacja czy dobra pożyczka zostanie mi udzielona przez pkf Skarbiec czy nie no i sama nie mogę w to uwierzyć, ale dostanę pieniądze. Udało mi się!!! Rodzice przejęci planowaniem wydatków z otrzymanej pożyczki dla rolników poprosili mnie bym sprawdziła pocztę no i otrzymałam wiadomość listowną, w której była umowa z Polska Korporacja Finansowa Skarbiec. Bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość, że dobra pozyczka będzie moja i dostanę pieniądze. Od razu zadzwoniłam do Krzyśka, że dostałam te pożyczki gotówkowe z pkf Skarbiec i mogę kupić samochód. Podzielał mój entuzjazm i powiedział, że jak będę chciała to pojedzie ze mną do komisu. No ale jeszcze chwile to potrwa. Muszę podpisać dokumenty i pojechać do pkf Skarbiec. Mogę też wysłać pocztą, ale wtedy będę musiała na pewno dłużej czekać na pieniądze. Nie mogę w to uwierzyć, że tak jak mówili Polska Korporacja Finansowa Skarbiec daje pożyczki bez zaświadczeń na dobrych warunkach, więc myślę że trafnie dobrali nazwę dobra pożyczka ;) Rodzice też się cieszą, że wszystkim nam się tak udało. Rozmawiali wczoraj też z sąsiadami naszymi, od których chcieli kupić jaką maszynę do gospodarstwa za pieniądze z otrzymanej z pkf Skarbiec pożyczki dla rolników, no i opowiedzieli im całą sytuację z tym jak dostali dobrapozyczke. Byli w szoku, że rodzicom tak się udało, a mama mówi, że Pani Krysia była strasznie zazdrosna, że teraz będziemy mogli zainwestować i więcej zarabiać dzięki zmodernizowanemu gospodarstwu. Jeszcze do tego ja dostałam pracę i będę miała nowy samochód z otrzymanych pieniędzy z pkf Skarbiec to Staszkowi też na pewno będzie głupio i będzie mi zazdrościł. Staszek, syn sąsiadów, zawsze mi dokuczał w dzieciństwie, a jego rodzice nas do siebie porównywali bo w tym samym wieku jesteśmy i zawsze mnie traktowali jako tą gorszą. Ale teraz wszystko się zmieni i to dzięki temu, że Polska Korporacja Finansowa Skarbiec i jej dobra pożyczka pozwoliły zmienić nasze życie na lepsze i spełniać marzenia.

15:07, dobrapozyczka
Link
środa, 24 marca 2010
Pierwsze szkolenie

Dzisiaj jechałam już na pierwsze szkolenie w nowej pracy, na szczęście krótkie. Poznałam pracowników i wydają się całkiem sympatycznie, a to ważne, bo przecież atmosfera w pracy jest bardzo istotna. No i jak wracałam tymi wszystkimi autobusami to marzyłam sobie o tym, że dobra pożyczka zostanie mi przyznana z pkf Skarbiec. Przede mną w autobusie siedziała para, chyba jakieś małżeństwo i rozmawiali czy kredyty gotówkowe będą dla nich dobrym rozwiązaniem bo zastanawiają się nad jakimś remontem mieszkania. Tak sobie rozmyślałam, że chyba rzeczywiście musi być ciężka sytuacja u nas skoro coraz więcej osób stara się o kredyty gotówkowe czy kredyty mieszkaniowe. Przy obecnych zarobkach ciężko o jakiekolwiek oszczędności więc nie mają innego wyjścia. Ciekawe czy coś się poprawi w końcu i ludziom będzie łatwiej. Przyjechałam do domu i widziałam jak rodzice siedzieli i planowali co zrobią z pieniędzy uzyskanych z otrzymanej w pkf skarbiec pożyczki dla rolników. Niestety ja nie dostałam jeszcze odpowiedzi jak wygląda sytuacja z dobra pozyczka dla mnie. Powoli zaczynam wątpić, że Polska Korporacja Finansowa Skarbiec udzieli mi pożyczki. Niby do dwóch tygodni trwa u nich weryfikacja, ale liczyłam na to, że skoro proponują szybkie pożyczki to będą one naprawdę szybkie i nie będę musiała aż tyle czekać. No ale z drugiej strony czy kilka dni to jest aż tyle? Pewnie w każdej innej instytucji niż pkf Skarbiec czekałabym co najmniej miesiąc. Poczekam do jutra, jak nic nie będzie to skontaktuje się sama z Polska Korporacja Finansowa.

15:02, dobrapozyczka
Link
wtorek, 23 marca 2010
A jednak całkiem miły dzień

Widziałam się dzisiaj z Kaśka wyskoczyłyśmy na pogaduchu. U niej jak zwykle się dzieje, rozstała się z Andrzejem, ale znając ich na pewno niedługo znowu będą razem. Przy okazji opowiedziałam jej na jakim etapie jestem z dobrapozyczka z pkf Skarbiec  i jaki samochód sobie wybrałam. Tak się rozgadałyśmy nad tym tematem, że Kaśka też zaczęła się zastanawiać nad kupnem samochodu. Zostały jej tylko trzy ostatnie raty do spłaty. Polska Korporacja Finansowa Skarbiec udzielała jej pożyczki gotówkowe na studia. Bo studiowała prywatnie i musiała jakoś zorganizować pieniądze na naukę, nie chciała obciążać rodziców i jak pożyczyła na początku z pkf skarbiec  pieniądze to okazała się to tak dobra pożyczka, że wolała wziąć kredyt i zapłacić całe studia od razu nić co miesiąc część wypłaty przelewać na uczelnie. No i teraz kończy spłacać zadłużenie, a wizja nowego samochodu jej się bardzo spodobała, więc sama się zastanawia czy też nie kupić. Spotkanie z Kaśką okazało się być bardzo miłe, a jej przygoda z pkf Skarbiec utwierdza mnie, że to będzie dobra pozyczka oszuści to na pewno nie są skoro Kaśka była tak zadowolona, że zastanawia się nad kolejną dobrapozyczka. Także mimo że nie wiem nadal czy Polska Korporacja Finansowa udzieli mi kredytu to był to całkiem miły dzień. A niedługo będę musiała iść do pracy, z jednej strony wcale mi się nie chce bo będzie trzeba wstawać rano i już nie będę miała takich wolnych dni jak teraz, ale z drugiej będę zdobywać doświadczenie, a praca wygląda na całkiem fajną – mam nadzieję, że rzeczywiście taka będzie.

16:50, dobrapozyczka
Link
Nie lubię czekać

Zawsze jak na coś czekam to mam wrażenie, że dookoła wszystko mi pokazuje, że będzie nie tak jakbym chciała. Od samego rana strasznie się nudzę, więc siedzę przed telewizorem i oglądam jakieś beznadziejne programy. Ale jak to zawsze rano nic ciekawego nie ma w telewizji tylko powtórki jakiś seriali albo programy dokumentalne. No i akurat leciał jakiś dokument o branży finansowej. Cały czas mówili tylko, że jeszcze kryzys nas nie minął przez co są ogromne problemy, żeby zwykli pracownicy dostali kredyty gotówkowe czy kredyty mieszkaniowe. Nie mówiąc już o problemach młodych ludzi, którzy chcą się usamodzielnić i starają się o kredyty hipoteczne, ale nie mają praktycznie żadnych szans na ich dostanie. Debatowali też o tym, jak to dużo firm kusi dobra pozyczka oszuci się jednak w większości okazują i później mnóstwo osób ma jeszcze większe problemy finansowe, więc później starają się o kolejne pożyczki gotówkowe ale dla zadłużonych w bik lub szukają firmy gdzie w ofercie jest pożyczka bez zaświadczeń no i tak żyją na kredytach. Ale branża finansowa jest podobno ostrożniejsza i uważa z udzielaniem pozwoleń na kredyty gotówkowe, że coraz trudniej jest dostać szybkie pożyczki. Strasznie mnie zmartwił ten program, jak wszyscy mają takie problemy, jak cała branża finansowa wprowadziła takie restrykcje w przydzielaniu kredytów, to jak ja taka młoda osoba dostanę pożyczkę w pkf Skarbiec. Tylko z drugiej strony jak nie staram się o dużą kwotę pożyczki no i nic nie wskazywało by Polska Korporacja Finansowa Skarbiec miała jakieś problemy i by nie udzielali pożyczek, a ich dobra pożyczka jest podobno przyznawana na naprawdę dobrych warunkach. No i właśnie dlatego nie lubię czekać, bo się tylko martwię, że coś się nie uda. Ale z drugiej strony czemu mam się martwić, w tym programie mówili o takich problemach w branży finansowej, a jednak Polska Korporacja Finansowa udzieliła pożyczki dla rolników moim rodzicom, więc skoro oni dostali to może ja też dostanę, poza tym kwota, o którą ja się staram jest znacznie niższa. Oj na pewno będzie wszystko dobrze, muszę być dobrej myśli.

10:51, dobrapozyczka
Link
poniedziałek, 22 marca 2010
a mama już ma

Zadzwonili do mojej mamy dzisiaj z pkf skarbiec i oznajmili że decyzja o przyznaniu pożyczki dla rolników jest pozytywna i może zgłosić się po pieniądze. Polska Korporacja Finansowa Skarbiec wypłaci wyznaczoną kwotę do końca tygodnia w gotówce jak mama zgłosi się do placówki pkf skarbiec, albo dostanie przelew. Mama wybrała przelew bo jej tak wygodniej, nie musi specjalnie jechać. Rodzice strasznie się cieszą że dobra pożyczka została im przyznana i się udało. Dzięki temu będą mogli wprowadzić zmiany na gospodarstwie. Mama rozmawiając z Panią z obsługi z pkf skarbiec od razu zapytała się co z moją dobrapozyczka, ale nie mogła udzielić jej żadnych szczegółowych informacji. Powiedziała jednak że pożyczki dla rolników są szybciej przydzielane niż zwykłe pożyczki gotówkowe, więc nie mam się co martwić i spokojnie czekać, a na pewno wszystko będzie ok. No więc poczekam tak jak mówili i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Tyle się teraz mówi o ogromnych zadłużeniach na kredyty mieszkaniowe i kredyty gotówkowe, więc branża finansowa też uważa. No ale całe szczęście, że jest pkf skarbiec i dają pożyczki bez zaświadczeń i bez bik, mama się o tym przekonała na własnej skórze. Teraz tylko czeka na pieniądze i inwestuje w gospodarstwo.

16:23, dobrapozyczka
Link
On musi być mój

Byłam z Arkiem w komisie w sprawie samochodu, jest świetny, naprawdę muszę go mieć. W komisie wszystko załatwione teraz czekam tylko na decyzję z pkf Skarbiec czy dobra pożyczka będzie dla mnie odpowiednia i czy będę mogła sobie kupić znaleziony samochód. Komisant zarezerwował dla nas autko do środy, także zadzwoniłam czy Polska Korporacja Finansowa Skarbiec do tego czasu podejmie decyzję o przydzieleniu pożyczki dla mnie. Cieszę się, że z pkf Skarbiec wszystko tak szybko można załatwić, bo wszystko wskazuje na to, że jak rozpocznę pracę to już będę miała samochód. Nie będę musiała prosić Krzyśka by mnie podrzucił, będę już zupełnie samodzielna, będę miała własne pieniądze, samochód i pracę. Naprawdę czuję, że wszystko zaczyna mi się układać, a to dzięki pkf Skarbiec i temu, że jest u nich dobra pozyczka w ofercie. Jak wszystko pójdzie dobrze i z dobra pożyczka i z pracą to może uda mi się rozpocząć studia podyplomowe, no ale o tym pomyślę później, bo studia są drogie i nawet mając stałą pracę prawdopodobnie nie uda mi się odłożyć pieniędzy i tyle zapłacić, więc pewnie będę musiała znowu się zwrócić z pomocą do pkf Skarbiec. Ale na wszystko przyjdzie czas. Na razie czekam na jedna decyzję czy dostanę dobrapozyczka na samochód. Zastanawiam się jednak czy nie jest zbyt różowo, co jak się okażę że nie dostanę tych pieniędzy albo że rzekoma dobra pozyczka oszuści to będą i stracę pieniądze i szanse na samochód. Ale chyba to nie możliwe, bo Polska Korporacja Skarbiec opinie ma bardzo dobre i to jeszcze znajomi ją polecają, więc chyba niepotrzebnie się obawiam. Sama nie wiem czemu  jestem taka nieufna. Może dlatego że pierwszy raz staram się o otrzymanie pożyczki, ale myślę że nie będzie żadnych problemów. Dokładnie zapoznam się ze wszystkimi dokumentami, dzięki czemu uniknę ewentualnych nieporozumień. Ponadto mama przecież też czeka na decyzję dotyczącej pożyczki dla rolników to zawsze jak obie razem wszystko przemyślimy to będziemy miały większą pewność, że wszystko będzie ok i że będzie to na prawdę dobra pożyczka.

10:14, dobrapozyczka
Link
 
1 , 2
Archiwum